Czy nienoszenie stanika to coś złego? cover art

Czy nienoszenie stanika to coś złego?

Czy nienoszenie stanika to coś złego?

Listen for free

View show details

Czy biustonosz jest naprawdę niezbędny? Żadne badania nie wykazały, że zapobiega wiotczeniu piersi, a niektóre badania wykazują, że działa wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od uczucia wygody i chęci każdej z nas. Jedno jest pewne: nie ma powodu, żeby nosić biustonosz dla innych.


Możesz słuchać wszystkich odcinków w 10 językach na wszystkich platformach odsłuchowych: https://linktr.ee/ivegotsomethingtotellyou


🎧 Podkast Muszę Ci coś powiedzieć jest produkowany wspólnie z czasopismem ELLE France i Louie Media przy wsparciu ze stronu organizmu Plan International i The French Touch Initiative.


Voicecloning w tym odcinku został zrealizowany przez Fameplay.ai

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

adbl_web_anon_alc_button_suppression_t1
No reviews yet